Bus číslo 42 se vrací do fakultky, pojede objížďkou
Autobusová linka číslo 42 se od úterý 1. září vrací do areálu Fakultní nemocnice Olomouc. Kvůli…
foto: FB Redstone Real Estate
24. 03. 2022 - 18:58
Krajský soud v Olomouci včera potvrdil platnost územního rozhodnutí, co se týče výstavby Šantovka Tower, která má v budoucnu vyrůst v sousedství olomoucké památkové rezervace.
Soud odmítl žalobu kanceláře ombudsmana. Tu ještě krátce před svým odchodem z funkce podala dnes již bývalá ombudsmanka Anna Šabatová.
Podle dostupných informací soud své rozhodnutí zdůvodnil mimo jiné tím, že žalobce nepřinesl dostatečné množství argumentů proti stavbě.
"Jsem rád, že soud dal za pravdu našemu právnímu názoru. Naštěstí stále platí, že právo je založeno na argumentech, a nikoli pocitech,“ řekl po soudu investor Richard Morávek, jehož vyjádření na svém facebooku zveřejnila firma Redstone Real Estate.
Autobusová linka číslo 42 se od úterý 1. září vrací do areálu Fakultní nemocnice Olomouc. Kvůli…
Do podzimních komunálních voleb v Olomouci se přihlásilo celkem dvanáct politických stran, hnutí a…
Na Svatém Kopečku opravují autobusovou zastávku ve směru na Olomouc. Práce odstartovaly 5. srpna a…
Arionova kašna na Horním náměstí dostává novou sezónní květinovou výzdobu. Aranžmá pro letošní rok…
Olomouc se konečně přidává k městům, kde cestující nemusí před nástupem do MHD řešit automat,…
Olympia Olomouc v neděli 9. srpna ožila během, hudbou a energií stovek účastníků. Premiérový ročník…