Bus číslo 42 se vrací do fakultky, pojede objížďkou
Autobusová linka číslo 42 se od úterý 1. září vrací do areálu Fakultní nemocnice Olomouc. Kvůli…
foto: Policie ČR - Olomouc
19. 08. 2021 - 18:00
K dopravní nehodě autobusu a osobního auta došlo ve středu 18. srpna dopoledne. A to v křižovatce ulic Wellnerova a Palackého.
"Policisté na místě zjistili, že sedmasedmdesátiletý řidič vozidla Seat Ibiza jedoucí po ulici Wellnerova a při snaze odbočit vpravo na ulici Palackého nedal přednost v jízdě autobusu MHD, které v dané době jelo po hlavní komunikaci. Došlo ke srážce vozidel, při které bylo osobní vozidlo odhozeno vpravo mimo komunikaci, kde narazilo do dvou dopravních značek," popsal nehodu mluvčí policie Libor Hejtman.
Naštěstí během nehody nedošlo k žádným zraněním. Ani jeden z řidičů nebyl pod vlivem alkoholu.
"Škoda na vozidlech a značkách dosáhla 70 000 korun. Policisté udělili seniorovi na místě příkazem pokutu ve výši 1 000 korun," doplnil Hejtman.
Autobusová linka číslo 42 se od úterý 1. září vrací do areálu Fakultní nemocnice Olomouc. Kvůli…
Do podzimních komunálních voleb v Olomouci se přihlásilo celkem dvanáct politických stran, hnutí a…
Na Svatém Kopečku opravují autobusovou zastávku ve směru na Olomouc. Práce odstartovaly 5. srpna a…
Arionova kašna na Horním náměstí dostává novou sezónní květinovou výzdobu. Aranžmá pro letošní rok…
Olomouc se konečně přidává k městům, kde cestující nemusí před nástupem do MHD řešit automat,…
Olympia Olomouc v neděli 9. srpna ožila během, hudbou a energií stovek účastníků. Premiérový ročník…