Jaký byl první rok sloučeného divadla a filharmonie?
S koncem roku 2025 uplynul první rok, kdy olomoucké Moravské divadlo a Moravská filharmonie fungují…
08. 04. 2019 - 10:15
Olomouc - Během sobotního poledne přijali policisté oznámení o dopravní nehodě v prostoru křižovatky ulic Hněvotínská a Okružní v Olomouci.
"Z prvotního šetření vyplývá, že k nehodě mělo dojít v okamžiku, kdy auto značky Škoda Superb, řízené jednatřicetiletou řidičkou, mělo jet od ulice Hněvotínské ke křižovatce s ulicí Okružní, a chtělo pokračovat přímým směrem a po ulici Okružní, ve směru od třídy Míru k ulici Hraniční, která je označena jako hlavní komunikace, jelo osobní auto Škoda Felicia, řízené šestačtyřicetiletým řidičem," uvedla policejní mluvčí Irena Urbánková.
Při nehodě se oba řidiči zranili a byli převezení do nemocničního zařízení na vyšetření. Alkohol byl u jak u řidičky, tak i u řidiče, vyloučen orientačními dechovými zkouškami.
"Celková hmotná škoda je v tuto chvíli odhadována na 170 tisíc korun. Přesné příčiny nehody, její okolnosti a souvislosti, stejně jako to, co nehodě předcházelo, jsou v šetření," doplnila Urbánková.
-lub-
S koncem roku 2025 uplynul první rok, kdy olomoucké Moravské divadlo a Moravská filharmonie fungují…
V ASO parku nedaleko centra města začala dlouho připravovaná obnova. První etapou je zásah do…
Na množství uzavírek a dopravních omezení se budou muset v této stavební sezóně připravit obyvatelé…
Český hydrometeorologický ústav vydal výstrahu před silným sněžením také pro Olomoucko a další…
Zoologická zahrada Olomouc bilancuje. Uplynulý rok přinesl mnohé. Odchovalo se 266 mláďat, branami…
Asi čtyři a půl roku vydržela v platnosti změna směru průjezdu v jednosměrkách vedle Horního…