Bus číslo 42 se vrací do fakultky, pojede objížďkou
Autobusová linka číslo 42 se od úterý 1. září vrací do areálu Fakultní nemocnice Olomouc. Kvůli…
foto: Petr Pelíšek
04. 09. 2020 - 12:00
Fanoušci Sigmy Olomouc a fotbalu obecně ani letos nepřijdou na Andrově stadionu o možnost občerstvit se během fotbalových utkání. Výjimku, o kterou si klub požádal, schválila na svém posledním prázdninovém jednání z 24. srpna Rada města Olomouce.
"Udělená výjimka z konzumace alkoholu pro SK Sigma Olomouc znamená, že při utkáních Fortuna: ligy, MOL Cupu a utkáních státní reprezentace může být podáván alkohol na Andrově stadionu a v jeho bezprostřední blízkosti. Jde o to, aby v rámci jednotlivých fotbalových utkání bylo zajištěno občerstvení diváků, a to jak na stadionu, tak při doprovodných akcích před stadionem," vysvětlila pro Večerník Radka Štědrá, mluvčí radnice.
Schválená výjimka se vztahuje na tyto termíny: 7.9.2020, 12.9.2020, 16.9.2020, 30.9.2020, 3.10.2020, 24.10.2020, 7.11.2020, 28.11.2020 a 12.12.2020. Vždy od 12:00 do 23:00
Autobusová linka číslo 42 se od úterý 1. září vrací do areálu Fakultní nemocnice Olomouc. Kvůli…
Do podzimních komunálních voleb v Olomouci se přihlásilo celkem dvanáct politických stran, hnutí a…
Na Svatém Kopečku opravují autobusovou zastávku ve směru na Olomouc. Práce odstartovaly 5. srpna a…
Arionova kašna na Horním náměstí dostává novou sezónní květinovou výzdobu. Aranžmá pro letošní rok…
Olomouc se konečně přidává k městům, kde cestující nemusí před nástupem do MHD řešit automat,…
Olympia Olomouc v neděli 9. srpna ožila během, hudbou a energií stovek účastníků. Premiérový ročník…