Bus číslo 42 se vrací do fakultky, pojede objížďkou
Autobusová linka číslo 42 se od úterý 1. září vrací do areálu Fakultní nemocnice Olomouc. Kvůli…
foto: Olomouc.eu
08. 02. 2022 - 09:11
Dětské skupiny Ječmínek a Kaštánek, které provozuje město Olomouc na třídě Spojenců, musely být kvůli nařízení Krajské hygienické stanice Olomouckého kraje o karanténě uzavřeny.
Činnost musela obě centra dětských skupin z důvodu karantény a pracovní neschopnosti zaměstnanců omezit od pondělí 7. února.
„Okamžité uzavření platí od dnešního dne a předpokládané obnovení provozu je naplánováno na pondělí 14. února,“ objasnil včera vedoucí odboru sociálních věcí magistrátu Michal Majer.
„Rodiče všech dětí jsme informovali a děkujeme jim za pochopení této, i pro nás nepříjemné situace,“ doplnil vedoucí Majer.
V obou dětských skupinách je dohromady kapacita pro 35 dětí, služba je určená pro děti do tří let věku.
Autobusová linka číslo 42 se od úterý 1. září vrací do areálu Fakultní nemocnice Olomouc. Kvůli…
Do podzimních komunálních voleb v Olomouci se přihlásilo celkem dvanáct politických stran, hnutí a…
Na Svatém Kopečku opravují autobusovou zastávku ve směru na Olomouc. Práce odstartovaly 5. srpna a…
Arionova kašna na Horním náměstí dostává novou sezónní květinovou výzdobu. Aranžmá pro letošní rok…
Olomouc se konečně přidává k městům, kde cestující nemusí před nástupem do MHD řešit automat,…
Olympia Olomouc v neděli 9. srpna ožila během, hudbou a energií stovek účastníků. Premiérový ročník…