Kvůli ukradeným kabelům mají vlaky velké zpoždění
AKTUALIZOVÁNO 3.11.2025 | Velmi nepříjemnou situaci v železniční dopravě způsobili v neděli…
foto: HZS ČR - Olomoucký kraj
21. 12. 2019 - 09:00
Přes dvě desítky výjezdů absolvovali během včerejšího dne hasiči v našem kraji. Většina z nich směřovala do oblasti Jesenicka, kde kvůli silnému větru padaly stromy a trhaly se střechy.
"Hasiči vyjížděli k utrženým střechám a popadaným stromům. S utrženými střechami pomáhali v Javorníku, Lipové Lázni i Uhelné. Na dalších pěti místech v regionu odstraňovali spadené stromy," napsal na twitter hasičů mluvčí Zdeněk Hošák.
O pár hodin později uvedl, že vítr stále zaměstnává hasiče, tentokrát už po celém kraji. "Drtivá většina zásahů stále probíhá na Jesenicku, zabezpečovali jsme střechu v Horní Lipové a zaplachtovali střechu v Mostkovicích. Kolegové odstraňují stromy i na Olomoucku, Přerovsku a Šumpersku," doplnil.
AKTUALIZOVÁNO 3.11.2025 | Velmi nepříjemnou situaci v železniční dopravě způsobili v neděli…
Vědci z Univerzity Palackého v Olomouci (UP) se zapojí do prestižní mise českého astronauta Aleše…
Blíží se doba, kdy bude mít řidič při cestě z Olomouce do Prahy na výběr ze dvou srovnatelných…
Olomouc - V neděli 27. července se řidiči dočkají zprovoznění nové části dálnice D35 u Olomouce.…
Olomouc/Praha - Česko se o další krok přiblížilo k zásadní přeměně železnice. Projekt první…
Olomouc – Děti, studenti a senioři budou moci cestovat po regionu s ještě většími slevami, než mají…