Fotbalisté SK Sigma mají před sebou Klokany
Splnit postupový úkol. To je cíl, se kterým půjdou fotbalisté SK Sigma Olomouc do domácího…
foto: bohemians.cz
01. 06. 2022 - 15:28
Záložník Martin Hála (1992) změnil klub. Odchovanec SK Sigma Olomouc na Andrově stadionu skončil poté, co se dohodl v dubnu na předčasném ukončení kontraktu, ten měl uzavřený do posledního června. Bude ale dál pokračovat ve FORTUNA:LIZE, dnes ho na svém webu jako posilu představili Bohemians Praha. Smlouvu u Klokanů podepsal do 30. června 2024.
„Jsem rád, že už se to nějakým způsobem dotáhlo. Jednání už proběhla v zimě, to ještě nedopadlo. Potom byla podmínka, že se musí Bohemka zachránit v první lize. Jsem rád, že se to naplnilo, mohli jsme podepsat a budu hráčem Bohemians,“ řekl Martin Hála.
Po dobrém úvodu minulé sezoně se střeleckou formou začal Martin Hála laborovat s vleklým zraněním. „Během jara jsme ještě čekali, jak to s tou moji nohou bude. Podstoupil jsem nějaké lékařské prohlídky a mohli se dohodnout. Zapojil jsem se už s kondičním trenérem do přípravy, na její zahájení s týmem budu připravený. A věřím, že budu mít i v novém klubu takovou střeleckou formu, jakou jsem měl loni na podzim,“ uvedl Hála.
Splnit postupový úkol. To je cíl, se kterým půjdou fotbalisté SK Sigma Olomouc do domácího…
Dva roky po sobě je Patrik Šerý světový držitel prvního místa žebříčku IFBB mezi medailisty z…
Trenérské duo Petr Fiala – Petr Svoboda už je v akci. Hokejistům HC Olomouc začala příprava na…
Tři jedna vyhráli fotbalisté SK Sigma Olomouc první zápas semifinále skupiny o umístění v Chance…
Hokejisté HC Olomouc už mají trenéra pro novou extraligovou sezónu. Po odchodu Róberta Petrovického…
Chance Liga jde do finále, první květnový víkend se rozehraje nadstavba. Fotbalistů SK Sigma…