
Nový míč pro sezonu 2025/26 profesionálních soutěží
Také do sezony 2025/26 půjde český profesionální fotbal s novou a originální podobou oficiálního…
foto: Petr Pelíšek
14. 01. 2020 - 15:13
Jediná dvě střetnutí zimní přípravy hrají fotbalisté SK Sigma Olomouc doma. Bude to ve středu 15. Ledna na nové umělce stadionu v Řepčíně. V obou případech jde o soupeře z druhé nejvyšší soutěže. V 11.00 nastoupí Hanáci proti Vysočině Jihlava, od 15 hodin pak v regionálním derby proti 1.SK Prostějov.
V úvodu přípravy se svěřenci trenéra Radoslava Látala věnují fyzické kondici. „K tomu nám poslouží dvojzápas s Jihlavou a Prostějovem a také obě utkání proti Trnavě. Po těchto střetnutích odjíždíme na herní soustředění do Turecka, kde nás čekají tři kvalitní soupeři,“ řekl pro klubový web trenér SK Sigma Radoslav Látal.
První přípravný zápas hrála Sigma v sobotu v Šumperku, kde domácí divizní tým porazila 6:0. Do listiny střelců se zapsali synové klubových legend – Radek Látal, Ondřej Hapal a Milan Kerbr.
Středečním soupeřům SK Sigma se v sezoně zatím docela daří. Jihlava, kterou vedou legendy Sigmy – trenér Radim Kučera a asistent Josef Mucha, je na druhém místě, Prostějov je po podzimu desátý. Pro Jihlavu půjde o první přípravný zápas, Prostějov už má jeden mač za sebou, v Ostravě minulý týden remizoval s Baníkem 2:2.
Také do sezony 2025/26 půjde český profesionální fotbal s novou a originální podobou oficiálního…
Fotbalová Sigma Olomouc přepisovala v soutěžním ročníku 2024/25 dějiny. Klub získal po třinácti…
Na světový pohár v Rumunsku se kulturista Patrik Šerý připravil, jak je u něj tradicí, velmi dobře.…
Jednu stříbrnou a tři bronzové medaile přivezl ze Světového IFBB MR.UNIVERSE 2025 v Rakousku…
Exkluzivní sezonu v Kooperativa NBL zakončili basketbalisté BK Olomoucko stylově. Na domácí…
Bezmála třicet soutěží proběhne od čtvrtka do neděle na olomouckém kolbišti areálu Equine Sport…