
Fotbalisté SK Sigma porazili Liberec, rozhodl Šíp v nastavení
Ve 3. kole Chance Ligy hráli fotbalisté SK Sigma Olomouc doma na Andrově stadionu proti Liberci.…
foto: Petr Pelíšek
17. 01. 2020 - 20:18
Hokejisté HC Olomouc hostili ve 37. kole extraligy doma proti Hradci Králové. Mora dala dvě branky, jednu na začátku, druhou na konci duelu, a získala tři body.
Hanáci rozhodli duel už v 21. vteřině, kdy Mazance z první střely překonal Musil. Tuhá bitva dlouho nepřinášela další góly. Na startu třetí části se z vyrovnání radoval Smoleňák, kvůli jeho postavení v brankovišti ale nakonec gól nebyl uznán. Když pak v 58. minutě přidal gól Klimek, bylo rozhodnuto. Východočeši nedali gól popáté v sezoně, Mora udržela nulu podruhé v sezoně, Branislav Konrád neinkasoval premiérově.
"Z naší strany to hodnotím jako vydařený zápas. Dobře jsme bruslili, vyhrávali jsme osobní souboje. Vytvořili jsme si poměrně dost střeleckých, a potažmo i gólových šancí a situací, které jsme ale neproměnili. Diváci si sice na druhý gól museli počkat 57 minut, ale chlapcům musím poděkovat a pogratulovat za odvedený výkon. Už od přípravy na tohle utkání jsem cítil, že tomu na ledě obětují všechno, že získají tři body. To se také stalo, a za tohle všechna čest," řekl trenér Mory Zdeněk Moták.
HC Olomouc – Mountfield Hradec Králové 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 1. P. Musil (Klimek, Nahodil), 58. Klimek (Nahodil). Rozhodčí: Šír, Svoboda – Bryška, Frodl. Vyloučení: 2:2. Bez využití. Diváci: 3721
HC Olomouc: Konrád – Švrček, Valenta, Ondrušek, Dujsík, Vyrůbalík, Jaroměřský, Škůrek – Klimek, Nahodil, Musil – Burian, Strapáč, Irgl – Káňa, Knotek, Olesz – Laš, Kořenek, Skladaný. Trenéři Zdeněk Moták a Jan Tomajko.
Mountfield: Mazanec – Eklund, Nedomlel, Cibulskis, Čáp, Šalda, F. Pavlík, Rosandić – Chalupa, Cingel, Smoleňák – Žejdl, Lev, Klíma – Perret, Koukal, Jergl – R. Pavlík, Dragoun, Miškář.
Ve 3. kole Chance Ligy hráli fotbalisté SK Sigma Olomouc doma na Andrově stadionu proti Liberci.…
Už titulek článku napovídá, jaká komplikace v posledních dnech potkala olomouckého reprezentanta v…
Přestupové okno, jaké klub ještě nezažil. Přesně to se děje v SK Sigma Olomouc po změně majitele.…
Potvrdit tři body získané na Slovácku se fotbalistům SK Sigma Olomouc nepodařilo. Doma na Andrově…
Ve 2. kole Chance Ligy čeká fotbalisty SK Sigma Olomouc první domácí utkání v soutěžním ročníku. Na…
Další historickou metu překonají v nové sezoně basketbalisté BK Olomoucko. Vedle domácích soutěží…