Hokejisté HC Olomouc vyhráli ve Vítkovicích
Hokejistům HC Olomouc se utkání před reprezentační přestávkou povedlo. Mora odčinili domácí páteční…
                foto: hc-olomouc.cz
12. 01. 2021 - 19:41
V dohrávce 12. kola extraligy čekalo hokejisty HC Olomouc derby utkání ve Vítkovicích. Mora střenutí zvládla na tři body, vítěznou branku obránce Dujsík.
Olomouckým hokejistům se tentokrát vstup do zápasu na ledě soupeře, na rozdíl do toho nedělního v Mladé Boleslavi, podařil. Po první třetině vedli, branku dal ve 14. minutě Tomeček. V polovině utkání se domácím podařilo srovnat. Ovšem chvíli poté vrátil vedení na stranu Mory Dujsík. A nakonec to byl gól vítězný, protože stav 1:2 pro hosty už se až do konce zápasu nezměnil.
HC Vítkovice Ridera – HC Olomouc 1:2 (0:1, 1:1,
Branky a nahrávky: 31. Werbik (Dočekal, Fridrich) – 14. V. Tomeček (Ostřížek), 32. Dujsík (Tomajko, Gřeš). Rozhodčí: Jeřábek, Vrba – Gebauer, Rampír. Vyloučení: 3:1. Hráno bez diváků.
Vítkovice: Dolejš – Pyrochta, Polák, Gewiese, Galvinš, Koch, Kovář, Černý – Svačina, Hruška, Lakatoš – Krenželok, Dej, Schleiss – Mallet, Mikyska, Kalus – Fridrich, Werbik, Dočekal.
HC Olomouc: Konrád – Švrček, Dujsík, Vyrůbalík, Škůrek, Ondrušek, A. Rutar, Valenta – Káňa, Nahodil, Kucsera – Ostřížek, Kolouch, Tomeček – Burian, Mácha, Bambula – Tomajko, Handl, Gřeš. Trenéři Zdeněk Moták a Jan Tomajko.
                        
                        
                        
                    
                Hokejistům HC Olomouc se utkání před reprezentační přestávkou povedlo. Mora odčinili domácí páteční…
                Vydařený zápas mají za sebou fotbalisté SK Sigma Olomouc. Ve 14. kole Chance ligy dali v Mladé…
                Sérii čtyř zápasů na palubovkách soupeřů zahájili basketbalisté BK Olomoucko v Děčíně a utkání jim…
                Druhý zápas v tomto týdnu vyšli hokejisté HC Olomouc bodově naprázdno. Po úterní prohře v Litvínově…
                Pavel Hapal se vrací do Sigmy a bude generálním sportovním manažerem klubu. Ve vedení sportovního…
                Přes třicet minut drželi basketbalisté BK Olomoucko na uzdě nymburského šampiona v dohrávce 8. kola…