
Fotbalisté SK Sigma padli na Spartě, měli dva vyloučené
Fotbalisté SK Sigma Olomouc už nepatří mezi neporažené ligové týmy. Ve 4. kole prohráli na Spartě 0…
foto: Petr Pelíšek
05. 06. 2023 - 16:14
V pětadvacátém kole I. B třídy, skupina B, měly Kožušany doma za soupeře Velký Týnec. Zápas se proměnil v sedmigólovou přestřelku, ve které byli nakonec šťastnější hosté. Domácí i přes prohru zůstali na čele tabulky.
Hostům se povedl vstup do zápasu, hned z první akce dali branku. Kožušany pak góly Thomase a Zlamála, pokaždé hlavou po standardce, otočily stav. Ale po půlhodince hry bylo zase srovnáno. To se změnilo pět minut po pauze. Ale ani druhé vedení v utkání domácí neudrželi. Týnec během čtyř minuty obrátil na tři čtyři. Kožušany pak měly v posledních pětadvaceti minutách tlak, velké šance, když trefily břevno a hosté vyhlavičkovávali na brankové čáře, ale na výsledku už se nezměnilo nic.
TJ Kožušany – Sokol Velký Týnec 3:4 (2:2)
Branky: 11. Thomas, 19. Zlámal, 50. Herzán – 2. a 64. Doležel, 31. a 68. Ehrenberger. Rozhodčí: Horák ml. – Horák st., Bartoň. ŽK: Rozehnal – Hložek, Dosoudil, Kajdaš, Švéda. Diváci: 200.
Kožušany: Blaha – Palaščák, Rozehnal, Soušek (7. Fiala), Stránský – Pučálka (78. Zmeškal), Herzán, Rončák, Boháček (68. Chanin) – Zlámal, Thomas. Trenér David Rozehnal.
Velký Týnec: Hložek – Podivinský, Dosoudil, Grofek, Magna (88. Charvot), Kajdaš (62. M. Kovařík, 88. Hrudník), P. Kovařík, Ehrenberger, Coufal, Doležel, Švéda. Trenér Jiří Derco.
Fotbalisté SK Sigma Olomouc už nepatří mezi neporažené ligové týmy. Ve 4. kole prohráli na Spartě 0…
Na první místo tabulky se po čtvrtém kole Chance Ligy můžou posunout fotbalisté SK Sigma Olomouc.…
V závěrečném předkole Evropské ligy se SK Sigma Olomouc utká s poraženým z dvojice Malmö FF - FC…
Ve 3. kole Chance Ligy hráli fotbalisté SK Sigma Olomouc doma na Andrově stadionu proti Liberci.…
Přestupové okno, jaké klub ještě nezažil. Přesně to se děje v SK Sigma Olomouc po změně majitele.…
Potvrdit tři body získané na Slovácku se fotbalistům SK Sigma Olomouc nepodařilo. Doma na Andrově…