Fotbalisté SK Sigma jsou v přípravě na ligu
Premiérový trénink na hřišti v letošní letní přípravě absolvovali fotbalisté SK Sigma Olomouc.…
foto: archiv redakce
08. 05. 2026 - 19:25
Splnit postupový úkol. To je cíl, se kterým půjdou fotbalisté SK Sigma Olomouc do domácího odvetného utkání skupiny o umístění v Chance Lize. Druhou květovou neděli mají na Andrově stadionu za soupeře pražské Bohemians. Začíná se v 15.00, Hanáci v prvním střetnutí na stadionu Klokanů zvítězili tři k jedné.
Nad Pražany minulou sobotu Sigma vedla po dvou trefách Krivaka a gólu Růska 3:0, ale v závěru domácí dokázali snížit. Trenér Pavel Hapal s tím nebyl spokojen. „Závěr se mi nelíbil. Byli jsme hodně otevření, dohrávali laxně. Mysleli jsme si, že to máme pevně v rukou, ale Bohemka si vypracovala tři situace, z nichž nás mohla potrestat, a výsledek by byl jiný. Budeme se soustředit a k odvetě přistoupíme maximálně zodpovědně. Budeme chtít zvítězit,“ řekl trenér SK Sigma Pavel Hapal.
V olomoucké sestavě bude chybět obránce Jakub Elbel, který má etickou komisí fotbalové asociace zastavenou činnost. Je podezřelý z účasti v aféře s ovlivňováním zápasů.
Utkání SK Sigma Olomouc – Bohemians Praha se hraje v neděli 10. května od 15.00 (rozhodčí Michal Panský - Ivo Nádvorník, Marek Malimánek.
Premiérový trénink na hřišti v letošní letní přípravě absolvovali fotbalisté SK Sigma Olomouc.…
Chance Liga vyhlíží nadcházející ročník 2026/2027 a nyní již zná jeho kompletní los. Účastníkem…
Přípravu na nový soutěžní ročník zahájí fotbalisté SK Sigma Olomouc v pondělí 22. června. První…
Pavel Hapal zůstává. Prvoligový SK Sigma Olomouc oznámil obsazení postu trenéra pro nový soutěžní…
První letní posilou Sigmy Olomouc je islandský útočník Hilmir Rafn Mikaelsson z norského Vikingu…
V závěru minulého ročníku Chance Ligy zmizel znenadání ze základní sestavy SK Sigma Olomouc obránce…