
Fotbalisté SK Sigma porazili Zlín
Další tři body zapsali fotbalisté SK Sigma Olomouc. Hanákům se povedlo doma na Andrově stadionu…
foto: Petr Pelíšek
16. 02. 2024 - 15:00
Fotbalistům SK Sigma Olomouc se vstup do jarní části FORTUNA:LIGY nepodařil. V Liberci prohráli 0:2. Odčinit to jistě budou chtít v letošním prvním domácím mistrovském utkání. Na Andrově stadionu nastoupí v sobotu od 15.00 proti Hradci Králové.
Trenér Václav Jílek po Liberci dobře věděl, že výkon jeho týmu neměl daleko nejen k ideálu, ale také ke svým průměrným možnostem. „Takto se určitě prezentovat nechceme a ani nemůžeme, máme nějaké ambice. Musíme si vše vyhodnotit s chladnou hlavou. Uvidíme, jaké budeme mít vůbec možnosti, někteří hráči nám z toho vypadli. Musíme změnit přístup, hlavně co se týče zápasového nastavení. A zvládnout utkání proti Hradci Králové,“ uvedl Jílek.
Zápas SK Sigma Olomouc versus FC Hradec Králové začne v sobotu 17. února v 15.00. Jako hlavní rozhodčí byl delegován Dalibor Černý, asistovat na pomezí mu budou Jan Paták a Jan Hurych.
Jak nastoupí:
SK Sigma Olomouc: Macík – Pokorný, Beneš, Novák – Chvátal, Ventúra, Breite, Zorvan, Vodháněl – Juliš, Singhateh. Trenér Václav Jílek.
Hradec Králové: Zadražil – Harazim, Čihák, Leibl – Čmelík, Kučera, Kodeš, Horák – Šašinka, Vašulín, Pilař. Trenér Václav Kotal.
Další tři body zapsali fotbalisté SK Sigma Olomouc. Hanákům se povedlo doma na Andrově stadionu…
Sérii podzimních anglických týdnů zahájí fotbalisté SK Sigma Olomouc doma na Andrově stadionu proti…
Fotbalisté SK Sigma Olomouc už vědí, kdo jim stojí v cestě za postupem v evropském poháru. Že…
Fotbalisté SK Sigma Olomouc už nepatří mezi neporažené ligové týmy. Ve 4. kole prohráli na Spartě 0…
Na první místo tabulky se po čtvrtém kole Chance Ligy můžou posunout fotbalisté SK Sigma Olomouc.…
V závěrečném předkole Evropské ligy se SK Sigma Olomouc utká s poraženým z dvojice Malmö FF - FC…